Reis Ermenistan’a Resti Çekti

Erdoğan ‘İkaz ediyorum’ diyerek resti çekti: Sizi kurtaramayacak
Son dakika haberi: Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yeni yasama dönemi için düzenlenen törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ve Ermenistan arasında yaşanan gerilimle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.
İşgalci Ermenistan’ın saldırıları sonrası Azerbaycan’ın misliyle karşılık vermesiyle devam eden gerilim hakkında konuşan Erdoğan, Azerbaycan’a desteklerini devam ettireceklerini söyledi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“SERGİLEDİKLERİ TAVIR İKİYÜZLÜLÜKTÜR”

Azerbaycanlı kardeşlerimizin vatanlarını koruma mücadelesinde yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ermeni işgalciler Azeri topraklarından çıkmadan çözüm olmaz. Azeri kardeşlerimiz de kendi göbeklerini kesmeyle adımlarını atıyorlar.

Ermenistan’ın işgaline sağır, dilsiz kalanların bugün sergiledikleri tavır iki yüzlülüktür. Bizim nezdimizde kıymeti yoktur.
“TÜRKİYE’YE İFTİRA ATMA GAYRETİ DE KURTARAMAYACAK”

Azerbaycanlı kardeşlerimize tüm imkanlarımızla destek vermeyi sürdüreceğiz.

Dağlık Karabağ’daki kalıcı barışın yolu Ermeni işgalcilerin geri çekilmelerinden geçiyor. Haydut Ermenistan’a destek verenleri ikaz ediyorum. Ermenistan’ın yönetimini her şeyi bir kenara bırakıp Türkiye’ye iftira atma gayreti de kurtaramayacak.

Türk Sevdalıları Sohbet Alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.